Razem możemy sprawić, że będzie łatwiej

Jako dziecięcy protetyk słuchu pomagasz dzieciom pokonywać wiele przeszkód związanych z ubytkiem słuchu, tak aby mogły w pełni wykorzystać swoje możliwości. To jednak również dla Ciebie oznacza mierzenie się z wyzwaniami.

Trzeba podejmować decyzje na podstawie niewielkiej liczby informacji pochodzących od dziecka lub przy zupełnym ich braku. Doradzać zaniepokojonym rodzicom i edukować ich. Obsługiwać złożone oprogramowanie do dopasowania. Rozwiązywać problemy techniczne. A to wszystko w ograniczonym czasie.

Dzięki odpowiedniej wiedzy, specjalistycznym rozwiązaniom i wsparciu partnera branżowego, który rozumie zalety pracy zespołowej, te trudności stają się łatwiejsze do pokonania.

corporate fourpillars drawing spot teaserChcemy zwiększyć Twoje możliwości

Oticon zwiększa możliwości protetyków dziecięcych na cztery sposoby. W dziedzinie rozwiązań łączymy najnowsze osiągnięcia techniczne i audiologiczne, opracowując wyjątkowo przyjazne dla dzieci i skoncentrowane na mowie aparaty słuchowe i systemy FM.

W dziedzinie wsparcia uprościliśmy procedury doradzania i dopasowania, wprowadzając spójne narzędzia diagnostyczne oraz służące do dopasowania i weryfikacji. Opracowaliśmy pediatryczny moduł dopasowania tak intuicyjny, że możesz z łatwością osiągnąć początkowe ustawienia aparatów. Ponadto nasz zespół chętnie udziela fachowego wsparcia i czeka na Twoje pytania.

Czy zechcesz nam pomóc?

Uważamy, że im więcej nauczymy się na podstawie Twoich doświadczeń — i im więcej Ty nauczysz się od nas — tym skuteczniejsze będą nasze rozwiązania. Dlatego staramy się prowadzić jeszcze intensywniejszy dialog ze specjalistami w dziedzinie pediatrii.

Wielu z Twoich kolegów już podzieliło się z nami swoimi cennymi doświadczeniami w wywiadach i badaniach ankietowych. Analizując ich uwagi oraz biorąc udział w kolejnych badaniach sondażowych i ankietach, pomożesz nam kształtować przyszłość dziecięcej protetyki słuchu.

Weź udział w badaniach sondażowych i ankietach

  • Dowiedz się więcej...
Skontaktuj się z nami
Współpracujesz z nami? Rozważasz możliwość podjęcia współpracy?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Telefon: +48 22 622 14 44
E-mail: info@oticon.pl

Biuletyn informacyjny

W naszym biuletynie informacyjnym „Ułatwianie życia” można znaleźć informacje o najnowszych osiągnięciach technicznych i audiologicznych.

Zapisz się